❤️ همین حالا با چند کلیک لذت محصول اورجینال با بهترین قیمت در ایران را تجربه کنید ❤️

اورجینال و رسمی – پشتیبانی رایگان – بدون نیاز به تمدید (مادام العمر)

باید بدانید :

مادام العمر و بدون نیاز به تمدید : از مزایای لایسنس اصلی | اورجینال ویندوز میتوان به بدون تمدید (مادام العمر) بودن آن اشاره نمود. این یعنی شما با پرداخت یکبار هزینه لایسنس حداقل تا 10 سال میتوانید از آن استفاده نمایید. همچنین تمامی لایسنس ها طبق قوانین مایکروسافت میتوانند بصورت رایگان نسخه بعدی خود را دریافت نمایند.

یعنی در صورتی که لایسنس اورجینال ویندوز 10 را خریداری کنید بصورت رایگان از طریق آپدیت داخلی به نسخه 11 میتوانید بروز شوید. اگر از لایسنس اصلی ویندوز 11 استفاده کنید در صورت ارائه ویندوز 12 میتوانید به رایگان به آن نسخه ارتقا دهید.

چرا باید از لایسنس بجای نرم افزار های کرک استفاده نمود؟

همانطور که میدانید لایسنس ویندوز شامل کد 25 رقمی میباشد که در بخش Settings و آیتم Activation قرار میگیرد و باعث فعال شدن قانونی ویندوز می گردد. اما نرم افزار های کرک ویندوز یا همان فعال ساز های ویندوز از این قانون و قاعده پیروی نمیکنند. بلکه با تغییر در کدهای هسته ویندوز باعث فعال سازی جعلی Windows میشوند.

عموم آپدیت های ارائه شده در ویندوز های کرک شده از سرور مایکروسافت نبوده بلکه از سرور مجازی سازنده کرک می باشد و به همین دلیل است شما آپدیت های مایکروسافت را با تاخیر های چند روزه یا چند ماهه دریافت میکنید. همچنین به دلیل تغییراتی که نرم افزارهای کرک بر روی ویندوز ایجاد میکنند باعث خرابی – نمایش خطاهای عجیب و حتی به اشتباه انداختن آنتی ویروس و حذف فایل های سیستمی ویندوز توسط آنتی ویروس میشوند.

تمامی موارد بالا دلیل اصلی افزایش احتمال خرابی ویندوز و کاهش سرعت رایانه به دلیل وجود باگ های گوناگون میباشد.